За нас

Професионален добавувач

CRSCREEN

Професионален добавувач за супермаркет

Ние сме најдобри

ac1

нашиот тим

Професионален тим произведува професионален производ

timg (1)

супермаркет

ВОЛ-МАРТ, ЛИДЛ, ЕДЕКА, МАГАЦИН БУНИНГ, ОБЕДИНЕТИ СУПЕРМАРКЕТИ, ЕКТ

未标题-10

нашите производи

прозорец со магнетичен екран, прозорец со рамка од алу, прозорец што се повлекува итн

Нашите вештини и експертиза

Ние, Crscreen Tech Co. Ltd сме специјализирани за предмети од екран за инсекти повеќе од 15 години,

имаме сопствени машини за инјектирање на пластика и линии за истиснување на алу.

Нашата компанија е специјализирана за производство на алуминиумско-пластични врати, прозорци, прозорски екрани и производи за рекреативно градинарство на отворено.Нашиот годишен капацитет за производство на алуминиумско-пластични врати, прозорци и прибор може да достигне 3 милиони комплети, 5 милиони квадратни метри за прозорски екрани.Сите производи имаат положено European Reach еколошка сертификација и CE сертификат.80% од нашите производи се продаваат на европскиот пазар и 20% на северноамериканскиот пазар.
Дојдете да ни се придружите!

Дизајн
%
Развој
%
Стратегија
%
QQ图片20190605151248

Џојс

info@newflyscreen.com

QJ6678480474

Енди

andy@newflyscreen.com

u=1087398879,2652997654&fm=26&gp=0

искрен

frank@newflyscreen.com

Сè што ви треба за да создадете убава веб-страница