Na kontaktoni

Shijiazhuang Crscreen Tech Co. Ltd

Adresë

Room710, ndërtimi i biznesit Fangrun, rruga xisanzhuang nr 29, qyteti shijiazhuang, provinca hebei Kinë

Telefoni

Shitjet: 13180091837

orët

E hënë-e premte: 9 e mëngjesit deri në 6 pasdite
E shtunë, e diel: Mbyllur

DËSHIRONI TË PUNONI ME NE?

Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni