PRODUKTET TONA

加工基地全景图1

Hyrja jonë e shkurtër

Ne, Crscreen Tech Co Ltd, është specialist në artikujt e ekranit të insekteve mbi 15 vjet, ne kemi makinat tona të injeksioneve plastike dhe linjat e nxjerrjes alu.
Kompania jonë është e specializuar në prodhimin e dyerve, dritareve alumini-plastike

RRETH NESH

Quality

Cilësia

Gjithmonë vendos cilësinë në radhë të parë dhe mbikëqyr rreptësisht cilësinë e produktit të çdo procesi.

Manufacturer

Prodhues

Prodhues profesional i produkteve kundër mushkonjave gati 10 vjet. Fabrika jonë ndodhet në Provinca Hebei.

Certificate

Certifikata

Fabrika jonë është rritur në një prodhues të certifikuar Premier ISO9001: 2008 të produkteve me cilësi të lartë, me kosto efektive