• page_banner

Ekran insektesh me fije qelqi 110g / m2 rrjetë dritareje kundër mushkonjave

Përshkrim i shkurtër:

ekran kundër insekteve


 • Garanci :: Më shumë se 5 vjet
 • Madhësia e rrjetës :: 18 * 16 16 * 16 16 * 14 14 * 17
 • Pesha :: 95/110/105/110/115/120 / 125g
 • Materiali :: Tekstil me fije qelqi + PVC
 • Detaje të produkteve

  FAQ

  Etiketat e produkteve

  I. Informacioni themelor i produktit:
  Materiali:
  36% tekstil me fije qelqi dhe 64% PVC
  Pesha standarde:
  110g / m2,115g / m2,120g / m2
  Madhësia e rrjetës:
  17x15mesh, 18x16mesh, 20x20mesh, 16x16mesh etj
  Gjerësia e disponueshme:
  0.61m, 0.71m, 0.9144m, 1.0m, 1.22m, 1.5m, 1.8m, 2.4m, 2.6m, 2.8m, 3.0m
  Gjatësia e disponueshme e rrotullës:
  25m, 30m, 45m, 50m, 181m
  Ngjyra popullore:
  E zezë (qymyr i zi dhe i zi i ndritshëm), i bardhë, gri, gri, jeshil, blu etj.
  Certifikata:
  ROHS, Certifikata ISO
  Karakteri:
  Kundër zjarrit, ventiloni, ultravjollcë


 • E mëparshme:
 • Tjetra:

 • Shkruaj mesazhin tuaj këtu dhe na e dërgoni