• page_banner

Екран од инсекти од стаклопластика 110g / m2 мрежа против прозорец против комарец

Краток опис:

екран против инсекти


 • Гаранција:: Повеќе од 5 години
 • Големина на решетката :: 18 * 16 16 * 16 16 * 14 14 * 17
 • Тежина:: 95/110/105/110/115/120 / 125гр
 • Материјал :: Стаклени влакна + ПВЦ
 • Детали за производот

  Најчесто поставувани прашања

  Ознаки на производи

  I. Основни информации за производот:
  Материјал:
  36% фиберглас и 64% ПВЦ
  Стандардна тежина:
  110гр / м2,115гр / м2.120гр / м2
  Големина на решетката:
  17x15mesh, 18x16mesh, 20x20mesh, 16x16mesh итн.
  Достапна ширина:
  0,61 м, 0,71 м, 0,9144 м, 1,0 м, 1,22 м, 1,5 м, 1,8 м, 2,4 м, 2,6 м, 2,8 м, 3,0 м
  Достапна должина на ролна:
  25м, 30м, 45м, 50м, 181м
  Популарна боја:
  Црна (јаглен црна и светло црна), бела, сива, сива, зелена, сина итн.
  Сертификат:
  ROHS, ISO сертификат
  Карактер
  Отпорен на оган, вентилација, ултравиолетово


 • Претходно:
 • Следно:

 • Напишете ја вашата порака овде и испратете ни ја