на Кина Економски без касета Преклопен крак на тенди Производител и добавувач |Crscreen
 • page_banner

Економичен Без касета Стенда за преклопување на раката

Краток опис:

тенда


 • Тип::Тенди
 • Материјал за плови::Полиестер / акрилик
 • Завршување на плови::СТП обложено
 • Материјал на рамката::Алуминиумска легура
 • Начин на работа::Прирачник
 • Детали за производот

  Најчесто поставувани прашања

  Ознаки на производи

  Модел cr01
  Тип Без касета
  Опсег на големина Најмал: (Ш) 1,75 м, (П) 1,2 м Најголем: (Ш) 4 м, (П) 3 м
  Контролен режим Прирачник
  Структура Алуминиум со врвен квалитет
  Прилагодлив агол 0-30
  Тенда Платнена ткаенина Полиестер или акрилик обложен со PU
  Боја на платно за тенди Изборен
  Светлина N/A
  Изборен додаток Сончев временски сензор, далечински управувач, држач за таван
  Гаранција 5 години(Освен ткаенина, но најмалку 2 години без избледување на бојата)
  Верификација ISO9001-2000, TUV и CE сертификат

   

  тенда5

  тенда6

  тенда7

  тенда8

  тенда10

  тенда12

  тенда3

  тенда2

   

   


 • Претходно:
 • Следно:

 • Кои се вашите услови за пакување?

  О: Општо земено, ние ја пакуваме нашата стока во неутрални бели кутии и кафеави картони.Ако имате легално регистриран патент, можеме да ја пакуваме стоката во вашите брендирани кутии откако ќе ги добиеме вашите писма за овластување.

  Што е со вашето време за испорака?

  О: Општо земено, ќе бидат потребни 7 до 15 работни дена по добивањето на вашата авансна исплата.Специфичното време на испорака зависи од артиклите и количината на вашата нарачка.

  Можете ли да произведувате според примероците?

  О: Да, можеме да произведеме со ваши примероци или технички цртежи.Можеме да ги изградиме калапи и тела.

  Која е вашата политика за примерок?

  О: Можеме да го снабдуваме примерокот ако имаме готови делови на залиха, но клиентите треба да ги платат трошоците за примерок и курирската цена.

  Дали ја тестирате целата ваша стока пред испорака?

  О: Да, имаме 100% тест пред испорака

  Напишете ја вашата порака овде и испратете ни ја