Kina Ekonomike pa kasetë Mbështetëse me krahë të palosshme Prodhuesi dhe Furnizuesi |Crscreen
 • faqe_banner

Ekonomik Pa kasetë Mbështjellës krahu i palosshëm

Përshkrim i shkurtër:

tendë


 • Lloji::Tenda
 • Materiali i velave::Poliestër / Akrilik
 • Mbarimi i lundrimit::E veshur me PU
 • Materiali i kornizës::Aliazh alumini
 • Mënyra e funksionimit::Manual
 • Detajet e produktit

  FAQ

  Etiketat e produktit

  Model cr01
  Lloji Pa Kasetë
  Shtrirja e madhësisë Më e vogla: (W) 1,75 m, (L) 1,2 m Më e madhja: (P) 4 m, (L) 3 m
  Mënyra e kontrollit Manual
  Struktura Alumini me cilësi premium
  Këndi i rregullueshëm 0~30
  Pëlhurë për tendë Poliestër ose akrilik i veshur me PU
  Ngjyrë pëlhure për tendë Fakultative
  Drita N/A
  Aksesor opsional Sensori diellor i motit, telekomanda, kllapa tavani
  Garanci 5 vite(Përveç pëlhurës, por të paktën 2 vjet pa zbehje ngjyrash)
  Verifikimi Certifikata ISO9001-2000, TUV dhe CE

   

  tendë5

  tendë6

  tendë7

  tendë8

  tendë10

  tendë12

  tendë3

  tendë2

   

   


 • E mëparshme:
 • Tjetër:

 • Cilat janë kushtet tuaja të paketimit?

  Përgjigje: Në përgjithësi, ne i paketojmë mallrat tona në kuti të bardha neutrale dhe kartona kafe.Nëse keni patentë të regjistruar ligjërisht, ne mund t'i paketojmë mallrat në kutitë tuaja të markës pasi të marrim letrat tuaja të autorizimit.

  Po në lidhje me kohën tuaj të dorëzimit?

  Përgjigje: Në përgjithësi, do të duhen 7 deri në 15 ditë pune pasi të keni marrë paradhënien tuaj.Koha specifike e dorëzimit varet nga artikujt dhe sasia e porosisë tuaj.

  A mund të prodhoni sipas mostrave?

  A: Po, ne mund të prodhojmë nga mostrat ose vizatimet tuaja teknike.Ne mund të ndërtojmë kallëpe dhe pajisje.

  Cila është politika juaj e mostrës?

  A: Ne mund të furnizojmë mostrën nëse kemi pjesë të gatshme në magazinë, por klientët duhet të paguajnë koston e mostrës dhe koston e korrierit.

  A i testoni të gjitha mallrat tuaja përpara dorëzimit?

  Përgjigje: Po, ne kemi 100% test para dorëzimit

  Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni